Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Delikatesy

Delikatesy

Delikatesy z Itálie a Francie

Oblíbili jste si italské a francouzské delikatesy a stýská se vám po gurmánském zážitku z dovolené? Nebo hledáte osobitý dárek pro gurmána? Nahlédněte do našeho obchodu, který je plný těch nejlepších produktů, surovin a potravin z Itálie a Francie.

Lahůdky přímo od výrobců

Vybrané lahůdky pro vás do Plzně vozíme už 15 let a za tu dobu jsme s našimi italskými a francouzskými dodavateli navázali mnohá přátelství. Víme, od koho delikatesy kupujeme a rádi vám převyprávíme příběh farmáře, jehož sýr vám u nás zachutnal. Mnohé delikatesy prodáváme v České republice exkluzivně a v běžné obchodní síti je nenajdete.

Prodejna delikates v Plzni

Jsme vůbec první prodejna delikates v Plzni. Obchod jsme pro vás otevřeli v roce 2005 a tehdy jsme se rozhodli, že pro vás budeme vozit ty nejlepší lahůdky ze zahraničí. Sami si rádi dopřejeme gurmánský zážitek, a tak pro vás vybíráme skutečné skvosty.

Rádi se k nám vracíte pro francouzské a italské sýry z kozího, ovčího nebo kravského mléka. Stejně jako my jste si zamilovali sušené šunky prosciutto crudo, italské mortadely, italské salámy Milano, Napoli, Salsiccia, Ventricina nebo Spianata, francouzské sušené klobásky, olivy a sušená rajčata, vína, olivové oleje a pravou italskou kávu. Vracíte se k nám také pro masové teriny, rillettes, paté, čokolády, marmelády, džemy, hořčice nebo tapenády. A my si s vámi o jídle a gurmánském požitku rádi povídáme.

S výběrem delikates vám poradíme

Ať už se rozhodnete nakupovat v našem e-shopu  nebo nás přijdete pozdravit do kamenného obchodu , rádi vám s výběrem delikates poradíme. Popovídáme si s vámi o dodavatelích, o kvalitě, o surovinách. Samozřejmě jste zváni i na naše pravidelné degustace, kde představujeme novinky.

Dárkové koše s delikatesami

Velmi rádi vám z vybraných produktů připravíme dárkové koše pro rodinu, přátele nebo firemní zákazníky. Ochotně vám doporučíme, jaké delikatesy do dárkového koše zabalit. Dárkové koše  jsou skvělým dárkem k Vánocům, svátkům, narozeninám nebo významným výročím.