Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

První italské a francouzské delikatesy v Plzni

Přiznáme se vám, jsme gurmáni. Milujeme italskou a francouzskou kuchyni. Při cestování rádi ochutnáváme lokální produkty a povídáme si s farmáři a výrobci lahůdek typických pro daný region. Obchod s italskými a francouzskými produkty nám v Plzni chyběl. A proto jsme ho v roce 2005 otevřeli. Byl vůbec první, kde se italské a francouzské delikatesy na západě Čech prodávaly.

Začínali jsme skromně, ale s láskou. Nadšení a vášeň pro dobré jídlo nám zůstala celé dlouhé roky. Mezitím jsme se přestěhovali do většího prostoru a od roku 2019 vás vítáme v příjemném a světlém obchodě v Plzni, v prostorách, která si vy – naši zákazníci – zasloužíte.

Rozrostl se i náš MIDARO team. Jsme na naše spolupracovníky pyšní, bez nich bychom nebyli tam, kde jsme. Všichni sdílíme vášeň pro dobré jídlo, jsme přátelští a rádi vám s výběrem delikates ochotně poradíme.

Zavítejte k nám

V současné době nás najdete v Pařížské ulici 2. Zaparkovat můžete na Americké třídě nebo přímo v Pařížské ulici. Kromě nákupu si u nás můžete vychutnat i pravou italskou kávu, sklenku  prosecca nebo vína  a skvělou limonádu. V létě pro vás otevíráme předzahrádku s výhledem na pulsující Americkou třídu. 

Bude se vám u nás líbit?

Věříme, že ano. Pravidelně pro vás přivážíme produkty z Francie a Itálie. Chystáme pro vás degustace a každý den otevíráme s dobrou náladou. Těšíme se na vás!