Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Delikatesy > Víno

Víno

Vína z Itálie a z Francie

Italská a francouzská vína jsou proslulá po celém světě. V obou zemích má vinařství dlouhou tradici a v místních sklípcích vznikají skutečné skvosty. S mnohými italskými a francouzskými vinaři se osobně známe, a tak do České republiky dovážíme výborná vína, jež nenajdete v běžných obchodech.

U nás máte jistotu, že kupujete kvalitní produkt, vinná réva je pěstována s péčí, vína jsou vyráběna s láskou. Proto vám naše vína přináší vždy skvělý zážitek.

Vína, která mají styl

Italská vína nabízíme z vyhlášených vinařských regionů Piemont a Toskánsko. Francouzská vína k nám putují hlavně z Alsaska, regionu, jenž proslul skvělými produkty.

Pokud vám můžeme víno doporučit, tak nedáme dopustit na vína odrůdy Primitivo z italského regionu Puglie. Tato vína jsou skvělá pro běžné příležitosti a naši zákazníci si je rádi otevřou například k večeři nebo k posezení s přáteli. Výtečná jsou i pro slavnostní chvíle.

Společně s vámi jsme si pak oblíbili i vína z ostrovů Sardinie a Sicílie. V letním období pak nic neosvěží tak jako prosecco, které se vyrábí hlavně v italském regionu Veneto. Máme celou řadu druhů prosecca a rádi vám jednotlivé láhve představíme.

Z Francie dovážíme zejména vína pěstovaná ekologickým způsobem z Alsaska. Výtečná jsou zejména bio vína odrůdy Riesling nebo Pinot.

Výběr dokonalého vína

V regálech našeho obchodu na vás čekají skvělá vína pro běžné příležitosti, stejně jako skutečné perly, které ocení všichni milovníci zážitků. S výběrem té správné láhve, ať už pro vás nebo jako dárek, například do dárkového koše , vám rádi pomůžeme.

Prohlédněte si  italská a francouzská vína v našem obchodě nebo je přijďte rovnou ochutnat .