Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Naše nabídka > Dárkové koše > Dárkové koše

Dárkové koše

Dárkové koše s delikatesami

Francouzské a italské speciality potěší každého gurmána. Zvlášť, když je pro něho necháte zabalit do líbivého dárkového koše. Delikatesy vám rádi přichystáme do klasického proutěného koše zabaleného v celofánu a opatřeného slušivou mašlí.

Dárek naplněný lahůdkami

Dárkové koše jsou stále oblíbené a žádané. Rádi vám dárkový koš zaplníme lahůdkami podle vašeho přání a rozpočtu. Typicky do dárkových košů balíme výtečná vína a některé z našich delikates, jako jsou sýry, klobásky, salámy.

Samozřejmě můžeme přidat i trvanlivé produkty, jako jsou těstoviny, olivové oleje, nakládaná zelenina, lanýže, káva  nebo čokoláda. Rádi do košů přidáme i bio produkty nebo bezlepkové produkty.

Připravit vám můžeme také tematické koše, například s lahůdkami z jednoho regionu, třeba ze Sicílie. Přichystáme vám i koše zaměřené například na zdravé mlsání, na vaření, degustaci italských či francouzských produktů a podobně.

Na vzhledu nám záleží

Dárkové koše balíme úhledně. Rádi vám vyjdeme vstříc i ohledně nazdobení koše. Stuhy můžeme například vybrat ve firemních barvách nebo v oblíbených barvách obdarovaného.

 

Zobrazit více


Parametrické vyhledávání

Zobrazeno 6 položek
 • Dárková krabice pro gurmeta

  Dárková papírová krabice pro gurmeta. Obsahuje francouzské a italské delikatesy, které si každý gurmet vychutná nejen při slavnostních příležitostech.

  Cena [Kč]
  1195
  Výrobce
  MIDARO
  Balení
  1ks

 • Dárková laťová přepravka Sicílie

  Laťová přepravka tématicky zaměřená. Produkty pochází pouze ze Sicílie. Jsou pečlivě vybrané pro každou příležitost. Připravíte z nich skvělou večeři, sladkou snídani nebo si jen vychutnáte pohodu se sklenkou sicilského vína.

  Cena [Kč]
  1980
  Výrobce
  MIDARO
  Země původu
  Itálie
  Balení
  1ks

 • Dárkový balíček pro kuchaře

  Dárkový balíček pro kuchaře, milovníka italské kuchyně. Obsahuje produkty, z kterých hravě vytvoří skvělý oběd či večeři. Fantazii se meze nekladou.

  Cena [Kč]
  890
  Výrobce
  MIDARO
  Země původu
  Itálie
  Balení
  1ks

 • Dárkový koš pro gurmeta

  Dárkový koš pro milovníka dobrého jídla a pití. Díky těmto produktům připraví skvělou party nebo si vše vychutná jen sám.

  Cena [Kč]
  2650
  Výrobce
  MIDARO
  Balení
  1ks

 • Luxusní dárkový koš pro rodinu

  Opravdu luxusní dárkový koš pro celou rodinu. Obsahuje téměř vše, co potřebujete pro přípravu party, oslavy nebo dobré večeře.

  Cena [Kč]
  Na dotaz
  Výrobce
  MIDARO
  Balení
  1ks

 • Obložená mísa

  Obložená mísa připravená dle požadavku klienta.  Výběr z italských a francouzských šunek, sýrů a salámů. Lze dekorovat olivami, sušenými rajčaty, naloženými cibulkami, artyčoky apod. Mísa je vždy připravena na zakázku. Je naaranžována na jednorázovém alobalovém podnosu.

  Cena [Kč]
  Na dotaz
  Výrobce
  MIDARO
  Balení
  dle objednávky

Zobrazeno 6 položek