Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Francouzské klobásky

Francouzské klobáskyDatum konání:
16.8.2023

Francouzské klobásky: symfonie chutí z Auvergne

Francouzská kuchyně je proslulá svou rozmanitostí a bohatostí chutí, které dokáže nabídnout. Mezi tyto kulinářské poklady patří i francouzské klobásky, jež si získaly srdce gurmánů po celém světě. V našem obchodě nabízíme širokou škálu tradičních sušených klobásek z kraje Auvergne, které se vyrábějí z vepřového masa s přidáním dalších druhů masa, sýrů či ořechů.

Francouzské klobásky, bohatství chutí z Auvergne

Krajinou Auvergne prochází dlouhá historie výroby klobásek, kde se receptury předávají z generace na generaci. Naše klobásky jsou příkladem tradičního řemesla, při kterém se klade důraz na kvalitu surovin a unikátní kombinace chutí. Nabízíme klobásky s rozličnými přídavky:

  • Klobáska s kachním, kančím nebo srnčím masem: Výběr pro milovníky divočiny, kde každý typ masa přináší do klobásky specifický charakter.
  • Klobáska s oslím nebo klokaním masem: Exotičtější varianta pro ty, kteří hledají nevšední gastronomický zážitek.
  • Klobáska se sýrem s modrou plísní Bleu d’Auvergne: Perfektní spojení dvou symbolů francouzské kuchyně – kvalitního sýra a masného výrobku.
  • Klobáska se smaženou cibulkou, sušenými rajčaty nebo ořechy: Přidání těchto ingrediencí zajišťuje bohatou chuť a zajímavou texturu.

Francouzské klobásky, rozmanitost pro každou příležitost

Nabídka se neomezuje pouze na výše uvedené varianty. Pro milovníky sladkých a pikantních chutí máme francouzské klobásky s fíky, hříbky, jedlými kaštany, s provensálským kořením či papričkou Espelette. A pro ty, kdo dávají přednost klasice, je zde klobáska obalená v pepři.

Jak si nejlépe vychutnat francouzské klobásky

Francouzské klobásky jsou ideální jako součást studeného bufetu, pikniku nebo jako předkrm. Podávejte je nakrájené na tenké plátky s čerstvým chlebem nebo jako součást sýrového talíře. Skvěle se hodí k červeným vínům z regionu Auvergne nebo k lahodnému poháru bílého vína, které podtrhne jejich chuť.

Francouzské klobásky, zastavte se pro ně u nás v MIDARU

Objevte s námi bohatství chutí, které francouzské klobásky nabízí. Ať už hledáte něco tradičního nebo exotického, naše nabídka z kraje Auvergne uspokojí každého milovníka dobrého jídla. Navštivte náš obchod v Plzni a nechte se unést kulinářskými zážitky, které tyto klobásky přinášejí. Francouzské klobásky nejsou jen jídlem, jsou oslavou života a tradice, kterou si můžete dopřát kdykoliv.

francouzské sušené klobásky