Novinky v nabídce

Naše nabídka

Výrobci

Kuchyňské doplňky

Jsme na Facebooku

Bialetti

Kávovary

KávovarOd počátku 50. let dodnes Bialetti vyrobila více než 200 milionů kávovarů. Model MOKA EXPRESS se stal skutečným fenoménem průmyslového designu, autentickým "kultovním objektem" schopným zajistit milionům spotřebitelů chuť velkého espressa "all’italiana". Alfonso Bialetti se inspiroval primitivním modelem pračky sestávajícím z varné nádoby a košíku: z tohoto principu se zrodila MOKA EXPRESS.

KávovarZ této již legendární intuice se malá dílna Bialetti transformovala v jednu z nejslavnějších firem, a to nejen na národním území, ale po celém světě. Stačí pomyslet, že jen v Itálii 90% rodin vlastní jeden či více kávovarů Bialetti jako potvrzení tradice, která se promítá do budoucnosti s jasným cílem: kvalita a garance spotřebitelům.

Sortiment Bialetti Caffe Italia nabízí kávovary různé náročnosti a pro všechny chutě. Navazuje na již mýtickou mašinku MOKA, rozvíjí technologii a design. Velikosti kávovarů se počítají na espresso porce, resp. šálky: 1 - 2 - 3 - 4 - 6 - 9 - 12 - 18. Velikosti jedné porce je 3-5ml u domácího kávovaru.

Nádobí

PánevLEONARDO MAGIC je řada nepřilnavého nádobí, která je exkluzivní a rafinovaná v designu a geniální v detailech. Rukojeti jsou vhodné k použití v troubě (až do 230°C). Vysoká kvalita nepřilnavého povrchu umožňuje použití kovového náčiní bez obav z poškrábání. Vaření je velmi rychlé, ale perfektní díky silnému dnu.

Nejprodávanější zboží