Novinky v nabídce

Naše nabídka

Výrobci

Kuchyňské doplňky

Jsme na Facebooku

Kuchyňské doplňky

adhoc TE01V roce 2006 došlo k rozšíření stávajícího sortimentu lahůdek o kvalitní a designové potřeby pro přípravu pokrmů, servírování kávy a prezentaci vína.

Postupně se v nabídce objevily produkty značek BIALETTI (potřeby pro přípravu kávy, teflonové pánve a hrnce včetně nádobí určeného pro indukční desky), KÖNITZ (hrnečky na kávu a čaj), LEOPOLD a TYPHOON (doplňky pro bar a kuchyni), LE CREUSET (litinové nádobí a zapékací misky), GIANNINI a EVA SOLO (designové doplňky nejen pro stolování), LSA (sklenky, dekantéry a karafy pro prezentaci vína). 

Tak jako u potravin i v této komoditě MIDARO sází na kvalitní výrobce a snaží se nabídnout sortiment, který není běžně dostupný v maloobchodní síti. Sortiment, který je určen pro náročnou klientelu, která tuto filosofii ocení.

V roce 2010 Vám MIDARO nabízí široký sortiment produktů značek ADHOC, BIALETTI, MENU a NUOVA R2S. 

Menu

Pod značkou MENU se představuje mnoho nádherných a unikátních výrobků, které spadají do kategorií kuchyň a jídelna, interiérové...

  Čtěte dále

Bialetti

Od počátku 50. let dodnes Bialetti vyrobila více než 200 milionů kávovarů. Model MOKA EXPRESS se stal skutečným fenoménem průmyslového designu,...

  Čtěte dále

Nejprodávanější zboží